Продюсер концерту Пласідо Домінго в Ризі зник з грошима за квитки
Планета культури

Продюсер концерту Пласідо Домінго в Ризі зник з грошима за квитки

04.8.2009

Пласідо Домінго Володарі квитків на скасований концерт Пласідо Домінго у Ризі не можуть отримати назад гроші, пише латвійська газета Latvijas avize. Видання додає, що додзвонитися до продюсера концерту Володимира Решетова неможливо.

Спочатку концерт був призначений на 7 серпня. Виступ тенора у столиці Латвії анонсували ще в лютому. Потім його перенесли на 11 серпня, а наприкінці травня стало відомо про відміну концерту. При цьому була продана значна кількість квитків, вартість яких становила від 25 до 75 латів (приблизно від 50 до 160 доларів).

Спочатку організатори квитків і компанія Bilesu serviss, яка їх поширювала, пообіцяли почати повернення грошей за квитки 10 червня, потім дату перенесли на 6 липня, а потім на 6 серпня. Після останнього перенесення дати початку повернення коштів журналістам вдалося зв'язатися з продюсером Решетовим, який заявив, що його компанія вже отримала гроші за квитки і скоро почне їх повертати.

Тоді ж Решетов пообіцяв, що концерт Пласідо Домінго у Ризі все ж таки відбудеться, але не уточнив дати і пояснив, що старі квитки не будуть дійсні.

Видання відзначає, що Латвійське товариство захисту прав споживачів не може втрутитися в ситуацію, оскільки ніхто не відмовляється повертати власникам квитків гроші, а в законодавстві не прописані крайні терміни повернення коштів.