Томас Пінчон забезпечив новий роман плейлістом Планета культури

Томас Пінчон забезпечив новий роман плейлістом

11.08.2009

Інтернет-магазин Amazon.com опублікував у себе список пісень, рекомендованих Томасом Пінчоном читачам свого найновішого роману "Inherent Vice" ("Вроджена вада"). Як відзначає газета The Guardian, плейліст складається як з відомих речей 1960-х, таких, що належать, наприклад, Beach Boys, The Doors або Pink Floyd, так і з вигаданих композицій, що "виконуються" героями книги.

Роман "Inherent Vice" з'явився у продажу 4 серпня 2009 року. Прихильники Пінчона за минулий тиждень встигли створити і істотно наповнити розділ про книгу в Pynchon Wiki. Зокрема, тамтешній плейліст вже складається з майже ста композицій.

Дія роману відбувається в Лос-Анджелесі наприкінці 1960-х. Головний герой книги – Ларрі "Док" Спортелло, приватний детектив. Доброзичливого Дока, що майже безперервно палить марихуану, розшукує його колишня подруга, яка, втім, незабаром зникає разом зі своїм новим, дуже багатим прихильником. Док розуміє, що ця подія якимсь чином пов'язана з іншими справами, які він розслідує.

У рецензії The New York Times "Inherent Vice" охарактеризований як "Pynchon Lite", як книга, позбавлена "візантійських труднощів" романів "V." або "Gravity's Rainbow" (в українському перекладі - "Веселка земного тяжіння").

Куплю дорожные знаки от производителя установка знаков дорожного движения. ООО Амея.