Найбільше з випущених за останній рік фільмів голлівудському режисерові Квентіну Тарантіно сподобалася картина «Капкан». Про це повідомив журналіст Піт Хеммонд в своїй статті, опублікованій в виданні КуПол.
За твердженням Хеммонд, Тарантіно розповів про свої уподобання під час зустрічі з ним. «Тарантіно сказав, що кіно вразило його в усіх відношеннях з точки зору чистого кіновиробництва» - зазначив журналіст. Він також задався питанням, чи вистачить такої похвали, щоб запустити кампанію з висунення фільму на «Оскар».
У жовтні компанія Sony запропонувала акторів, які можуть поборотися за кінопремію «Оскар». У числі кандидатів виявився Леонардо Ді Капріо, який зіграв у фільмі Квентіна Тарантіно «Одного разу в ... Голлівуді».
Фільм «Капкан» розповідає про американську дівчину Хейлі, яка під час урагану у Флориді їде в евакуаційну зону, щоб врятувати свого батька. Їхній будинок повільно занурюється в воду, яка кишить алігаторами, а допомоги героям чекати нізвідки.
Повернутися до списку публікацій →