Кращі дитячі книги 2013 року

12/01/2014

Куранти вже пробили, і настав час обернутися назад і підвести підсумки минулого 2013 року. Які книги запам'яталися найбільше? Продовження якихось улюблених серій ми будемо з нетерпінням чекати у новому році?

 

Лабіринт

2013 рік був багатий на відкриття, та на незвичайні перевидання. Ми отримали можливість по-новому поглянути на саму різну класику. Шанувальники "Аліси в Країні чудес" помилувалися незвичайними графічними ілюстраціями Ксенії Лаврової ("Мова") і були вражені захоплюючим анотований виданням "Лабіринт Прес", що відбив на своїх сторінках не тільки чарівність казки, але і неповторний і вишуканий побут вікторіанської епохи. Неймовірно красивого Кіплінга випустило видавництво "Октопус": "Казки слово в слово" з чудовими новими ілюстраціями молодих художників і вже улюбленими малюнками. "Ексмо" початок арт-проект "Джанні Родарі", в якому виходять дитячі повісті цього письменника з ілюстраціями сучасних італійських художників. Кожна книга серії - свого роду творчий експеримент і нове прочитання цього дитячого класика.

Читайте також: Кращі різдвяні дитячі книги

Рік, що минає, подарував нам безліч розкішно ілюстрованих казок, що перерахувати їх просто неможливо. "Казка про царя Салтана" з чарівними ілюстраціями Наталії Герасимової ("Лабіринт Прес"), "Снігова королева" в інтерпретаціях Ст. Альфеевского ("Мова") і П. Татарникова ("Рипол-Класик"), "Оле-Лукойе", проілюстрований Ст. Пивоваровим ("Мова"), вперше видана в Росії билибинская "Русалонька" ("Гіппо")... Сучасний дитячий ілюстратор Антон Ломаев показав нам своїх "Червону шапочку" і "Принцесу на горошині". Видавництво "Конюшина Медіа Груп" відкрило і нових зарубіжних художників: зачаровує "Сплячу красуню" Олів'є Діво і одну з самих прекрасних легенд про любов, "Трістан та Ізольда" в ілюстраціях Анни і Олени Бальбюссо.

Tags: : Best Online Dispensary, Buy Afghan Black Hash Online, Buy Buy Bubble Hash Online, Buy Cannabis Coconut Oil, Buy Cannabis Oil Online, Buy Cannabis Trim Capsules, Buy Medical Marijuana Dispensary, Buy Moroc Caramello Online, Buy Nepalese Temple Tags: : Best Online Dispensary, Buy Afghan Black Hash Online, Buy Buy Bubble Hash Online, Buy Cannab Tags: : Best Online Dispensary, Buy Afghan Black Hash Online, Buy Buy Bubble Hash Online, Buy Cannabis Coconut Oil, Buy Cannabis Oil Online, Buy Cannabis Trim Capsules, Buy Medical Marijuana Dispensary, Buy Moroc Caramello Online, Buy Nepalese Temple

Лабіринт

У 2013 були перевидані "Полинові казки" Ю. Коваля (ВД Мещерякова) і "Пригоди Еміля з Леннеберги" ("АСТ"), "Морські казки" С. Сахарнова ("Мова") і "Ліси-Чудеса" Р. Сапгира. "Амфора" поклала початок зібранню творів Віталія Біанкі кожен том якого містить знайомі з дитинства казки і повісті, а також ілюстрації Ст. Курдова, Тобто Чарушина та інших художників-анімалістів. У серії "Відкрий книгу" ("Лабіринт Прес") продовжували виходити повісті, які справедливо відносять до дитячої класики. Кожна нова книга серії проілюстрована чудовими дитячими художниками: на їх сторінках можна побачити капітана Врунгеля Р. Сахалтуєва, художника знаменитого мультфільму; фокса Міккі Н. Бугославской; найулюбленіше втілення Віті Малєєва - кисті Ст. Чижикова, а також Мауглі С. Бордюга. Не можна не згадати і нову серію ВД Мещерякова, "БИСС" - велике ілюстроване зібрання творів. На даний момент у серії вийшло дев'ять повістей і романів Ст. Крапівіна з ілюстраціями Р. Перебатова, Тобто Стерлиговой, Тобто Медведєва та інших художників. Серія тільки почалася, і видавництво покладає на неї великі надії, в тому числі збирається друкувати у ній та інших дитячих авторів.

Під кінець року видавництво "Біла ворона" зробило подарунок всім любителям історій Свена Нурдквиста. Перевидані вже чотири книги з зворушливими розповідями про нерозлучною парочки: старий Петсоне і його кота Финдусе.

Видавництво "Мелік-Пашаєв" продовжило радувати якісними казками і повістями у м'якій обкладинці - з ілюстраціями Ю. Васнецова, І. Семенова, Ст. Конашевича і не тільки. А у ВД Мещерякова з'явився новий проект, за яким багато батьків тільки початківців знайомитися з книгами малюків стежать з великою увагою: "Камінчики". У цій серії виходять казки, які традиційно стають першими в житті кожного - "Ріпка", "Теремок", "Царівна-жаба". Радують "Камінчики" поєднанням якісного друку і ціною: це легкі, тонкі, в м'якій обкладинці книги з прекрасними ілюстраціями Б. Дехтерева, В. Білібіна, Тобто Рачева.

Звичайно, ми побачили чимало чудових казкових збірок: від "Казок і легенд" Леонардо да Вінчі з захоплюючими ілюстраціями Савиоцци ("Акварель") до двотомника "Чарівний котел" ("Нигма"), в якому зібрані казки народів світу з такими різними ілюстраціями Р. Калиновського. Шанувальники кисті Н. Кочергіна напевно вже поставили в колекцію тритомник "Казки народів Азії" і збірники російських казок від "Нигмы", а любителі незвичайних ілюстрацій з східним колоритом - "Амурські казки" в ілюстраціях Р. Павлишина і зачаровують "Японські казки" К. Челушкіна.

Збирачі барвистих чарівних ілюстрацій змогли насолодитися новинками в серії "В казковому світі Ельзи Бєсков" ("Рипол-Класик"), ну а зовсім свіжа новинка цього видавництва, енциклопедія "Феї" з ілюстраціями Брайана Фрауда, вже точно не залишить любителів чарівництва байдужим.

Лабіринт

Описати в двох словах книжкові відкриття 2013 року практично неможливо. Вперше вийшли російською мовою казки сучасних письменників та ілюстраторів: чудовий "Елмер" - про слона в клітинку, чарівна "Хлопчик дня і дівчинка ночі", "Три казки" відомого італійського філолога і філософа Умберто Еко, "Будиночок у лісі" Інги Мур, так улюблені на заході казки Олівера Джефферса про хлопчика і пінгвіна, "Морські пригоди Тіма" британського письменника і художника Едварда Ардиззона. Побачили світ і чудові казки і повісті наших співвітчизників: "Желуденок" і "Жив-був Шерех" М. Аромштам, "Білий вовк" Р. Дікова, "Секретний пес" С. Востокова, "Семен Андрійович. Літопис в карлючках" Н. Абгарян та інші.

"Компас-Гід" порадував безліччю книг для читачів різного віку: серія австрійської письменниці Христини Нестлингер "Розповіді про Франца", захоплююча французька епопея про багатодітної сімейці з Шербура Ж.-Ф. Арру-Віньо, чудова казка Марії Бершадської "Велика маленька дівчинка"... І, звичайно, сучасна підліткова література: "Сканери" М. Зоннтага, "Зелене коло" С. Касти, "Морозиво у вафельних стаканчиках" М. Ботевой.

Видавництво "Рожевий жираф" випустило чимало книг для дітей 10-15 років, наприклад, "Диво" Р. Дж. Паласіо і "Все з-за містера Террапта" Роба Буйє. Колектив "Рожевого жирафа" в кінці року відкрив і нове видавництво, "4-я вулиця". У ньому будуть виходити книги для читачів старше шістнадцяти, які вже майже зробили крок у дорослий світ, але все ще перебуває у пошуку себе. В "4-й вулиці" вже вийшла одна книга - "Революція" Дж. Доннеллі.

Чимало новинок серед підліткової літератури вийшло в "Самокатом", в серіях "Найкраща нова книга" і "Зустрічний рух". "Мій внутрішній Елвіс", "Блазнівський ковпак", "Щоденник поганого дівчиська" піднімають такі питання, які рано чи пізно з'являються в голові кожної дитини. І, як і в будь-якій хорошій літературі, однозначних відповідей на них немає.

У романах "Час завжди хороший", "Типу дивись коротше" та інших книгах А. Жвалевский і Є. Пастернак як і раніше говорять зі школярами про школярів. ВД Мещерякова відкрив нову серію "Net.na.karte", в якій вже вийшло кілька глибоких і сильних підліткових повістей - "Де тато?" Ю. Кузнєцової, "Мандаринові острови" Н. Назарника та інші.

Лабіринт

"Місто Гляделкин" і "Карти" Олександри і Даніеля Мизелиньских порадували всіх любителів пізнавальних "мельтешащих книг" для розглядування. А також на прилавках російських книжкових стали з'являтися переклади класичних зарубіжних коміксів: "Мумі Тролів", "Принц Веліант", "Кальвін та Хоббс" видавництва Zangavar" і "Лицарі Смарагду" з "Луїзеттою" видавництва "Шиповничек".

У сфері пізнавальної літератури теж з'явилося чимало новинок. Багатьох обрадував вихід російською мовою чудовою енциклопедії "Як все влаштовано" Девіда Маколі. У ній простих картинках-комікси розповідається про роботу безлічі досягнень сучасної цивілізації.

Не обійшли видавництва і класиків. "Аліса в країні математики" Л. Генденштейна була перевидана "Нигмой", а "Пригоди Нулика" Левшина і "Нові листи комах" О. Кувыкиной - ВД Мещерякова. На радість багатьох ВД Мещерякова відновив серію "Наукові розваги", і в новому оформленні перевидав вже чимало збірників, присвячених самим різним наукам, і видавництво обіцяє випустити багато нових книг.

Видавництво "Мелік-Пашаєв" запропонувало маленьким читачам цікаву серію про Муллі Мека - пізнавальні книги, що розповідають про майстра, здатного з підручних засобів зібрати все від автомобіля для літака. Збірник наукових казок" від Ніка Горькавого - "Небесні механіки" - розповідає легко і доступно про відкриття Коперника, Галілея і Ейнштейна. Автор говорить про досягнення в галузі астрономії та фізики так захоплююче, немов вчені минулих століть справді були героями казок. А для дітей, охочих дізнатися про все на світі, вийшло безліч цікавих і простих у розумінні книг в серії "Настя і Микита" видавництва "Хома": про Дале, Кулібіна, Пушкіна, Ушакове, про різних типах будинків, поїздів, літаків, про роботу пошти та приготуванні шоколаду.

Що стосується самих перших книг - складно назвати всі чудові абетки, випущені в 2013 році різними видавництвами. "Азбука перетворень" з чудовими колажами-картинами Дар'ї Герасимової, "Робоча абетка" Бродського з ілюстраціями Олейникова і загадкова "Міфологічна абетка" В. Жукова...

Лабіринт

У 2013 році наші полки поповнилися чудовими дитячими книжками. І ми чекаємо від 2014-го, що він обов'язково принесе ще більше хороших авторів, захоплюючих повістей, чарівних ілюстрацій і незвичайних прочитань улюблених книг.

Дарина Бухарова

Повернутися до списку публікацій| Сериалы: обзор новых и рецензии на старые Интерны

https://sa365.bet/ Madhya Pradesh Launched Samagra Samajik Suraksha Mission and tis provieds sssm id for MP Citizens and it is used for provide various govt scheme benefit to mp state and sssm id is tha main document for take benefit of MP govt shcemes. MP Govt. Launched SSSM Portal for Registraton of SSSM ID. for more information visit our website www.cgmarketguru.com londonescortse.com最佳亚洲博彩网站 You have a great blog here. Checkout our outstanding site for information concerning psychedelics lsd blotter for sale Thanks for visiting our blog hope it was helpful Chhattisgarh State Launched CG Bhuiya Portal and its provieds Naksha, Khasra, B1 for CG Citizens and it is used for provide various Land Record benefit to cg state and cg bhuiya is tha main portal for take benefit of Land Records Online. for more information visit our website www.cgmarketguru.com Майя використали прах правителів для виготовлення ігрових м’ячів
ПОСТУП: львівська інтернет-газета

березень 2010 року

get Indias best UPSC CIVIL SERVICE test series at IAS VISION, both for prelims and mains - programme runs throughout the year and it can be connected in online as well as in classroom mode. Doubt clearing sessions are available - for more details check latest - ias test series - mock test schedule Tests are also available in postal mode - aspirants can get support through telephonic conversation. for mains writing practice is available. telephonic support will be available for students who are living in remote locations - as per the schedule » Свині Демієна Херста зацікавили покупців на ярмарку TEFAF
» Ковент-Гарден знайшов сопрано на роль Анни Ніколь Сміт
» Оприлюднена найбільша картина імперії Великих Моголів Orbit88 adalah pusat judi online terbesar di asia dengan deposit uang asli dengan jackpot terbesar . our mission is to bring our customers quality products,at the lowest prices with the best services in the industry buy rivotril roche 2mg online without prescription|order rivotril roche 2mg online free delivery brand and generic pharmaceuticals made available to clients who have no prescription 博彩公司注册奖金 博彩网站 最佳亚洲博彩网站 등록하기
zcode system discount
Γνωρίστε το καλύτερο φάρμακο για τη δυσκοιλιότητα εδώ! » Warner Bros. відправить Леонардо да Вінчі на війну з монстрами
» Google домовився з урядом Італії про оцифрування бібліотек
» "Мегу" на Теплому стані завставлять величезними скульптурами
» Колізей відреставрують за 20 мільйонів євро
» "Балет Моріса Бежара" виступить у Росії
» У газеті "Книжковий огляд" змінився головний редактор
» З Йеля зняли звинувачення в крадіжці артефактів з Мачу-Пікчу
flower bulbs for sale free shipping https://gangmanga.com

11.08.2009

weed online tuftingshop » Лауреат "Букера" закликала не змішувати журналістику з вигадкою
» Землетрус розкрив старовинну фреску в італійській церкві
» Британську культуру порівняли з дитячим харчуванням
» Теракотовій армії підшукали нового засновника
» У Шотландії знайдена багата гробниця бронзового століття
» Кірі Ті Канава попрощається з оперною сценою
» Томас Пінчон забезпечив новий роман плейлістом
» Голові месопотамської статуї підібрали торс
» Слухачі створять оперу через Twitter
» П'єр Берже влаштує другий розпродаж речей Верба Сен-Лорана
» Художники-постояльці прикрасили берлінський готель
» Старовинний саркофаг проллє світло на авторство п'єси Шекспіра
printing services delray beach learn more

04.08.2009

» Продюсер концерту Пласідо Домінго в Ризі зник з грошима за квитки
» Археологи прочитали стародавнє прохання про військову допомогу
» Австралійці створили "Мону Лізу" з кави з молоком
» У Норвегії відкрився перший музей Кнута Гамсуна
» Археологи виявили руїни палацу царя Мітрідата
» У Пітсбургу вкрали "хіросімську" скульптуру
» У Кутаїсі знайшли тисячолітню гробницю з купою золота
» Єгиптяни придумали піраміді Хеопса день народження
» В Італії влаштували виставку "вкрадених поцілунків"
» Антиквар знайшов на розпродажі "реліквію хрестоносців"
steroids canada

15.01.2007

» Білих письменників допустили до премії для етнічних меншин
» У Москві відкрився музей анімації
» Британці купили за рік мільйон гітар
» Королева воїнів Зена перекваліфіковувалася у співачку
» My Bloody Valentine пообіцяли повернутися

20.01.2006

» Повернення Супермена обійшлося у 200 мільйонів доларів
» Британські історики знайшли портрет найнещаснішої англійської королеви
» У Сан-Франциско відкрився музей бітників
» У фіналі премії сценаристів опинилися "Сиріана" і "Капоті"
» "Хроніки Нарнії" лідирують у світовому прокаті

15.01.2006

» Гвінет Пелтроу чекає другу дитину
» Віолончеліст Йо-Йо Ма став послом доброї волі ООН
» В Англії помер засновник клубу, який прославив The Beatles
» Будинку Чарльза Дарвіна потрібен захист ЮНЕСКО
» У Нью-Йорку з'явився арт-спецназ
» Група The Beach Boys судиться з комірником
» Кайлі Міноуг видужала
» Режисер Роберт Олтман отримає почесного "Оскара"
» Розрізаючий автограф Моцарта з'єднають на честь ювілею
» Девід Фінчер зніме черговий триллер про маніяка-вбивцю
» Ватикан реабілітує Іуду Іскаріота
» Фаворитами Brit Awards знову визнані новачки
» Американський народ обрав "Помсту сітхів"
» Брітні Спірс очолила рейтинг найбільш погано одягнених зірок
» Британські академіки не змогли розкрити код Стівена Спілберга
» Девід Боуї і група Cream отримають "Гремі" за внесок у музику
» Том Хенкс зіграє друга моджахедів
» Режисер "Людини-Павука" екранізує Тері Пратчетта
» Місце дівчини Джеймса Бонда вакантне
» Анджеліна Джолі і Бред Піт чекають дитину
» Про "Залізну леді" написали мюзикл
» Творець віртуальної рок-групи номінований на престижну премію
» Німеччина поверне Греції рельєф з Парфенона
» "Денний дозор" за дев'ять днів зібрав 20 мільйонів доларів
» Емінем одружився на колишній дружині