Новини культури

 

My Bloody Valentine пообіцяли повернутися

 

15.01.2007

 

 

My Bloody Valentine, фото с сайта rhapsody.comБританська культова група My Bloody Valentine планує випустити новий альбом, повідомляється на сайті Gigwise.

 

"Я відчуваю, що ми випустимо нову чудову платівку. Я упевнений в цьому на сто відсотків - якщо, звичайно, ми не помремо або не трапиться ще щось подібне" - заявив Кевін Шилдз (Kevin Shields), лідер групи. При цьому Шилдз не повідомив навіть приблизної дати можливої появи альбому.

 

Група My Bloody Valentine вважається засновником стилю shoegazing (буквально - "розглядування черевиків"). Цей музичний напрям отримав назву завдяки тому, що музиканти на сцені під час концертів були достатньо статичні, поглинені створенням "ідеального" звуку, і не дуже відволікалися на публіку, вважаючи за краще роздивлятися власне взуття. Характерною рисою стилю є поєднання оглушливого гітарного звучання (так звана "стіна звуку") і мелодизму.

 

Відзначимо, що група My Bloody Valentine випустила всього два повноцінні альбоми, Isn't Anything і Loveless, останній з яких з'явився у 1991 році.