Новини культури

 

Том Хенкс зіграє друга моджахедів

 

15.01.2006

 

 

Том Хэнкс. Фото с сайта imdb.com Актор Том Хенкс зіграє техаського сенатора Чарлі Вілсона, який стояв за організацією постачань зброї для афганських мождахедів у 1980-х. Режисером фільму, заснованого на бестселері "Війна Чарлі Вілсона" Джорджа Крайла ("Charlie Wilson's War" by George Crile), може стати Майк Ніколс ("Близькість"), повідомило інтернет-видання Hollywood Reporter. Правда, на сайті Imdb.com режисером підготовлюваної постановки значиться наразі Сем Мендес. Хенкс планує розпочати зйомки "Війни" відразу після закінчення роботи над "Кодом да Вінчі".

 

Джордж Крайл, колишній продюсер програми "60 хвилин" каналу CBS, опублікував "Війну Чарлі Вілсона" у 2003 році. У цій документальній книзі, яка швидко стала бестселером, він розповів про те, як харизматичний сенатор і агент ЦРУ Густий Авракотос маніпулювали Конгресом США і добилися великомасштабних постачань зброї моджахедам для боротьби з радянськими військами. Дії Вілсона призвели зрештою до виникнення руху "Талібан" і організації "Аль-Каїди", терористичних атак на США і війни в Іраку.

 

Продюсерська компанія Хенкса Playtone Prods., як повідомляється, придбала права на "Війну Чарлі Вілсона" ще у 2003 році за 2,5 мільйонів доларів. Сценарій для кіно адаптував Ерон Соркін, творець популярного серіалу "Західне крило" ("The West Wing") про персонал Білого дому.

 

За даними журналу Variety, зараз ведуться переговори про участь у картині Джулії Робертс.

 

 

Джерело: http://oskarkino.net/