Новини культури

 

Режисер "Людини-Павука" екранізує Тері Пратчетта

 

15.01.2006

 

 

Обложка книги "The Wee Free People" с сайта amazon.comСем Реймі, режисер блокбастерів "Людина-Павук" і "Людина-Павук-2", екранізує книгу Тері Пратчетта "The Wee Free People" ("Ми, вільний народ"). Дотепер декілька повістей цього популярного письменника були адаптовані для телебачення, але за повномасштабну постановку не брався ще ніхто, повідомляє телекомпанія ВВС з посиланням на журнал Variety.

 

"The Wee Free People" - це тридцята повість Пратчетта із серії "Плоский світ". Вона адресована юним читачам. У книзі розповідається історія дев'ятирічної Тіфані Ейкінг, чийого маленького братика викрали ельфи. Дівчинка, яка володіє спадковим чарівничим даром, відправляється рятувати дитину. У цьому їй допомагає крихітний народ фей Нак Мак Фігл, що розмовляє на англійській мові із сильним шотландським акцентом.

 

Сценарій до фільму за повістю Пратчетта напише Памела Петлер, автор сценарію "Трупа нареченої" Тіма Бертона. Сем Реймі розпочне роботу над " The Wee Free People" після закінчення роботи над третьою частиною "Людини-павука" (тобто не раніше середини 2007 року). Інші деталі підготовлюваної постановки наразі не розголошуються.