Новини культури

 

Анджеліна Джолі і Бред Піт чекають дитину

 

15.01.2006

 

 

Анджелина Джоли. Фото AFPДитина зіркової пари Анджеліни Джолі і Бреда Піта повинна з'явитися на світ влітку 2006 року. Про вагітність Джолі повідомив американський журнал People."Да, я вагітна", - процитував журнал слова актриси на своєму сайті. За даними видання, актриса повідомила про це в 9 січня одному із співробітників гуманітарної організації у Домініканській республіці. Джолі знімається там у фільмі "The Good Shepherd" ("Добрий пастир") разом з Метом Деймоном. Офіційні представники Бреда Піта і Анджеліни Джолі також підтвердили інформацію про вагітність актриси.

 

За словами друзів актриси, зараз вона почуває себе щасливіше, ніж будь-коли. "Вона цінує відносини з дітьми понад усе на світі", - поділився з People один із знайомих Джолі.

 

Для Джолі це буде перша біологічна дитина. У актриси вже є двоє прийомних дітей: 4-річний син Меддокс з Камбоджі і однорічна дочка Захара з Ефіопії.

 

У грудні 2005 року стало відомо, що Бред Піт подав документи на усиновлення прийомних дітей Анжеліни Джолі. Обоє дітей носитимуть прізвище Джолі-Піт.

 

Чутки про роман між Джолі і Бредом Пітом стали посилено мусуватися після того, як у жовтні 2005 року актор розлучився зі своєю дружиною, актрисою Дженніфер Еністон після чотирьох з половиною років шлюбу. Однією з причин розлучення жовта преса називала відсутність дітей у пари, оскільки Піт неодноразово заявляв, що хотів би стати батьком.

 

З Анджеліною Джолі Піт зустрівсяув 2004 році на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт", в якому вони виконали головні ролі. Хоча Піт і Джолі заперечували, що роман у них зав'язався саме тоді, преса стверджувала протилежне.