Новини культури

 

Група The Beach Boys судиться з комірником

 

15.01.2006

 

 

The Beach Boys. Фото с официального сайта группыУчасники The Beach Boys подали до суду на власника складу, де зберігалося майно знаменитої американської групи. До суду притягнутий також знайомий комірника, який намагався продати пам'ятні речі Beach Boys через лондонський аукціонний будинок Cooper Owen, повідомляє ВВС.

 

Учасники групи зберігали на складі якогось Алана Габи (Allan Gaba) свої інструменти, особисті речі, фотографії, документи, ноти. У 1994 році Beach Boys мали намір відвезти ці предмети зі складу, але не долічилися від 13 до 25 коробок. Як стверджують музиканти, Габа виніс ці коробки без дозволу. У жовтні 2005 року близький друг Габи Рой Ш'якка (Roy Sciacca) мав намір продати певну кількість предметів, що належали групі, на аукціоні. Він стверджував, що купив ці речі двадцятьма роками раніше. Торги були скасовані, а проти Габи і Ш'якки порушено справу.

 

Позивачі вимагають від відповідачів відшкодування збитків, що виникли через порушення авторських прав і прав на володіння торговою маркою. Тільки за останнім пунктом звинувачення Beach Boys мають намір стягнути понад 20 мільйонів доларів.