Новини культури

 

Кайлі Міноуг видужала

 

15.01.2006

 

 

Кайли Миноуг. Фото с официального сайта певицыКайлі Міноуг повністю здорова. Про це австралійській поп-зірці, що проходить в Парижі багатомісячний курс терапії після операції з видалення злоякісної пухлини грудей, повідомили її лікарі. Прес-аташе співачки спеціально відзначив у інтерв'ю корпорації ВВС, що Кайлій як і раніше має пройти медикаментозне лікування.

 

Хороші новини співачка дізналася у себе на батьківщині в Австралії, куди вона прилетіла разом зі своїм другов Олів'є Мартінесом після закінчення останнього курсу хіміотерапії. Лікарі також повідомили, що важке лікування не завдало шкоди організму Кайлі, пише кореспондент шотландської газети The Scotsman.

 

У Кайлі виявили злоякісну пухлину грудей напередодні початку гастрольного турне "Showgirls" по Австралії у травні 2005 року. Співачку негайно прооперували і призначили багатоетапну програму терапії. У пресі циркулювали чутки, що лікування не допомогло співачці, і що вона знаходиться в депресії. Проте вже наприкінці листопада 2005 року з'явилося повідомлення про те, що Кайлі повернеться на сцену наприкінці нового 2006 року.

 

 

http://esculapinfo.ru