Новини культури

 

Девід Фінчер зніме черговий триллер про маніяка-вбивцю

 

15.01.2006

 

 

Дэвид Финчер. Фото с сайта dga.orgАмериканський режисер Девід Фінчер екранізує комікс "Torso" ("Тулуб") для нового триллера на замовлення компанії Paramount. Комікс Брайана Бендіса і Марка Андрейко з'явився наприкінці 1990-х, але заснований він на реальних подіях, що відбувалися у другій половині 1930-х, повідомляє інтернет-видання Hollywood Reporter.

 

Фінчер прославився декількома гостросюжетними фільмами, серед них - "Бійцівський клуб", "Сім", "Кімната страху", "Чужий 3". Зараз він знімає на замовлення тієї ж компанії Paramount триллер про реально існуючого, але так і не спійманого серійну вбивцю на прізвисько "Зодіак", який діяв близько десяти років у околицях Сан-Франциско у 1960-х 1970-х роках.

 

Новий триллер, який буде знімати Девід Фінчер, теж заснований на реальних подіях, і злочини, про які у фільмі піде мова, також не були розкриті. Головною дійовою особою у подіях, яким присвячений комікс "Тулуб" був добре відомий кіноглядачам спеціальний агент міністерства фінансів Еліот Несс, "переможець" гангстера Аль Капоне (у знаменитому фільмі Брайана де Пальми "Недоторканні" Несса зіграв Кевін Костнер). Після тріумфу у Чікаго Несс відправився до Клівленда, де йому довелося не тільки організовувати боротьбу місцевої поліції з організованою злочинністю, але і розслідувати справу "Божевільного м'ясника", який убив і розчленував за п'ять років близько десятка жертв.

 

Точна дата початку роботи Фінчера над "Тулубом" не повідомляється. Відомо, що режисер має намір після закінчення зйомок "Зодіака" зайнятися екранізацією розповіді Френсіса Скотта Фітцджеральда "Забавний випадок з Бенджаміном Баттоном". Передбачається, що у головних ролях будуть зайняті Бред Піт і Кейт Бланшет.