Новини культури

 

Девід Боуї і група Cream отримають "Гремі" за внесок у музику

 

15.01.2006

 

 

Дэвид Боуи. Фото с официального сайта певцаСпівак Девід Боуї, доля-група Cream, в якій наприкінці 60-х грав Ерік Клептон, оперна діва Джесі Норман удостоєні особливої премії "Гремі" (Grammy) - за особистий внесок у музику (Lifetime Achievement). Нагородження цих ветеранів пройде 7 лютого 2006 року, за день до великої церемонії вручення "Гремі", повідомляється у прес-релізі Національної академії звукозапису США.

 

Британський співак і композитор Девід Боуї за свою 40-річну кар'єру на сцені отримав всього одну премію "Гремі" - у 1985 році. "Ветеранська" нагорода йому присуджена за новаторство і оригінальність.

 

Англійська блюз-роковая група Cream проіснувала всього декілька років, але зробила величезний вплив на подальші покоління рокмузикантів долі, наголошується в прес-релізі.

 

Академіки нагородили також фолк-квартет The Weavers, в якому грав відомий радянським людям Піт Сигер, і знамениту темношкіру оперну співачку Джесі Норман.

 

Серед нових лауреатів почесних "Греммі" двоє нагороджені посмертно: блюзовий гітарист Роберт Джонсон, померлий в 1938 році у віці 27 років, і комік Річард Прайор.

 

 

За матеріалами сайта ШОВБІЗУА: Новини шоу-бізнесу