Новини культури

 

Емінем одружився на колишній дружині

 

15.01.2006

 

 

Ким Мэтерс. Фото с сайта gxpmall.bizland.comРеппер Емінем знов одружувався на своїй колишній дружині, з якою розійшовся чотири роки тому, повідомляється в неділю на сайті ВВС News.

 

Перший раз музикант, справжнє ім'я якого Маршалл Брюс Метерс Третій (Marshall Bruce Mathers III), одружився з Кім Метерс (Kim Mathers) у 1999 році. На той момент у пари вже була дочка, яка стала предметом запеклого судового розгляду після розлучення у 2001 році.

 

Одруження відбулося у місті Рочестер-Хіллс (Rochester Hills), штат Мічіган, при підвищених заходах безпеки. 33-річний реппер і прибув на власне весілля у чорному лімузині і з червоною бейсбольною кепкою на голові.

 

За даними агентства Associated Press, свідком з боку жениха виступив один з учасників групи D12. Крім родичів, на церемонії були присутні друзі-музиканти, зокрема 50 Cent, Obie Trice і G-Unit. До столу подавали рибне філе і лобстерів.

 

Емінем і Метерс виросли разом на околиці Детройта і ходили в одну школу. Про те, що пара збирається возз'єднатися, реппер оголосив наприкінці грудня. Медовий місяць молоді запланували на пізніший час, додає агентство.